Ahoj před týdnem se mi stala příhoda, o kterou se musím podělit. Jedna kamarádka mě požádala, jestli neumím spravit nefungující vypínač a jelikož umím tak jsem se domluvil na čase kdy má čas. Tato velice hezká a kamarádka nikdy nenosila sukně nad kolena ani punčochy, ale díky bohu tento zvyk ji od střední školy přešel.

Teď když kráčí v krátké sukni, a třepou se ji jemně lýtka, málo kdo by se nezachvěl. V domluvený čas jsem došel k ní dom s nářadím, hned mě pustila dovnitř a začala popisovat mi problém. Měla oblečeny tělové silonky a velice krátkou sukni. Dovedla mě do pokoje a ukázala vypínač. Nepořádek v jejím pokoji se mi velmi zamlouval, na židli leželi legíny a ponožky, na stole měla poskládané tričko s podprsenkou a vše dovršily kalhotky hozené na posteli.
[block:ad=89]

Omluvila se, že nemá uklizeno, s úsměvem jsem odvětil, že mi to nevadí a na rozdíl od mého pokoje je tu uklizeno. Pustil jsem se do oprav a ona zatím se snažila nenápadně odstranit nepořádek. Po chvíli se nešikovně ohnula a já zjistil co má za spodní prádlo, černá krajková tanga. Upustila od úklidu a odešla, s úsměvem a se slovy že kdyby něco, je v kuchyni. Chvíle její nepřítomnosti jsem využil a připlížil k posteli, kde nyní kalhotky byly přikryty dekou. Opatrně jsem je vytáhnul a přičichl jsem přesně do středu, byly použité. Vzrušení mě najednou polili a já jsem se nedokázal nabažit té vůně.

Najednou se stalo něco nečekaného, kolem krku jsem byl přiškrcen silonkami, stála za mnou, měla stažené silonky, které obtočila okolo mého krku a smála se. Nevzchopil jsem se na nic jiného než na slova: nevíš, jestli jsem zde někam nepoložil šroubovák? Začala se smát ještě víc a divit: šroubovák, ten v kalhotkách nenosím, ale jestli nevěříš tak to zkontroluj. V tom se ohnula a stáhla černá tanga, tenhle pohled mě vzrušil do maximální míry dva její pysky jemně ochlupené a krásné nijak vytahané, mladé a neopotřebované. Ovládl jsem své touhy, omluvil jsem se, a přitakal k tomu, že v kalhotkách šroubovák nemá a přešel k vyčíslení ceny opravy. Přestala se usmívat a mrkla na mně s větou: nemysli si, že se z toho tak lehce dostaneš. Přitáhla silonky, které stále byli kolem mé šíje, a jen dodala, začneme odzdola umyješ mi nohy. Na nic jsem nečekal, začal jsem olizovat její nohy, byly jemné a voňavé, začal jsem postupovat až ke stehnům, poté si sedla na postel stáhla tanga a přitáhla moji hlavu do jejího nahého klína.
[block:ad=90]

Po chvíli začala silně vzdychat sevřela mi hlavu vyjekla. Poté si lehla, roztáhla nohy a řekla, pojď. Po asi hodině hraní si stoupla, natáhla kalhotky, usála se a zeptala co je dlužna za opravu. Já jsem byl neschopen slova, tolik elánu a života jsem ještě v žádné holce nezažil tak jsem odvětil, že to bila banální chyba a kdykoliv by potřebovala cokoliv opravit, může zavolat.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Zase nová zkušenost III
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
30.04.2019 | 5
Pubertální rande 1970
Obrázek uživatele alesk alesk
08.05.2012 | 13
Prvý footfetiš zážitok...
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.08.2012 | 36
Prevýchova.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
27.11.2021 | zatím žádný komentář
Sekretářka mého šéfa
Obrázek uživatele Sigaran Sigaran
13.07.2019 | 3
Punčošky
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
14.03.2013 | 34
Korkáče
Obrázek uživatele Milujem Silonky Milujem Silonky
15.07.2012 | 18
Nákup lodiček s Petrem
Obrázek uživatele ivas ivas
16.03.2016 | 12