Asi před rokem jsem byl za manželkou v práci. Najednou se tam objevila tak čtyřicátnice, velice pohledná, kterou jsem neznal. Představila mě ji jako novou vedoucí, která právě nastoupila. Jmenovala se Zuzana. Můj první pohled zklouzl, jako vždy, na nožky. Měla tmavý kostým, tělové punčošky a na nádherných nožkách hnědé kožené dřeváčky se zlatou přezkou. Vypadala velmi sexy. Vyměnily jsme si pohledy a ona odešla do své kanceláře.
Asi po měsíci jsem byl za manželkou znova. Řikala, že teď nemá čas, ať počkám v šatně. Vstoupil jsem do šatny a v koutě ležely Zuzčiny dřeváčky. Zavřel jsem dveře zvedl ty dřeváčky ze země a začal si je prohlížet. Byly krásně propracovány a na stélce byly vidět krásně tvarované prstíky. Vůně byla tak slastná, že se mi začal stavět. Při olíznutí stélky jsem ucítil nádhernou slanou příchuť. Najednou se otevřely dveře a vstoupila Zuzana. "Co to děláte s mými pantoflemi?" "Dobrý den" vykoktal jsem "no tak" řekl jsem. "Slyšela jsem, že někteří chlapi mají rádi dámské boty, ale co s nimi dělají si neumím dost dobře představit. Chtěla bych to vidět. Stavte se zítra dopoledne u mě v kanceláři." "Jo, velice rád už se těším." a mírně orosený jsem vylezl ze šatny. Manželka už stála na chodbě a šli jsme domů.
Druhý den jsem šel za Zuzanou. Zaklepal jsem na její dveře. Přišla mi otevřít. Vešel jsem dovnitř a ona zamkla.
[block:ad=89]

Byla zase velmi sexy. Měla přilehavé triko, strečové džíny, tělové punčošky a ty dřeváčky. "Co mám dělat já?" zeptala se
"Jen tak se procházet" odvětil jsem. Po chvíli, když už se začal topořit klekl jsem si rozepl kalhoty a řekl: "můžete mi půjčit ty dřeváčky?" "Jo" a lehce je odkopla jednu po druhé do mého klínu. Pro ztopořený úd to bylo něco. Uchopil jsem jednu botku a začal ji očichávat. Byla krásně teplá a voňavá. Očichával jsem ji dokola. Stélka vonící po punčoškách, špička po čerstvém laku na nehtících a podrážka měla nádhernou vůni ochozené gumy. Byly krásně ochozené, ale ne zničené. Svršek byl z pravé kůže. Měl pořád teplotu jejich nožek a proto nádherně voněl. Nasadil jsem botku na úd tak, že otvorem pro prstíky vyjel ven. Letmo jsem se podíval nahoru na Zuzanu. Stála nade mnou mírně rozkročená a hladila se mezi nohama. Měla přivřené oči a bylo na ni vidět, jak si to užívá. Otočil jsem botku a zasunul zepředu. Můj úd byl po celé délce stélky. Mrkl jsem na ni, přiložil druhou k obličeji a po několika pohybech jsem se udělal. Po výronu jsem na ni pohlédl. Nohy měla víc roztažené a pokrčené a příjemně vzdychala. Když zjistila, jak ji pozoruji, tak ustala. "Jejda, nemáte papírový kapesníček, abych to utřel?" otázal jsem se. "Jo, potom. Jsem už dlouho vdaná, ale tohle jsem ještě nazažila. Bylo mi hezky". Vstal jsem, zapnul se a šel ke dveřím. Odemkla je a letmým polibkem se se mnou rozloučila.

Asi za měsíc mě manželka říkala, že Zuzana v práci končí. Napadlo mě, že když odchází mohla by mě věnovat ty dřeváčky. Koupil jsem velkou růži a vyrazil se s ní zozloučit. Byla v kanceláři. Zaklepal jsem a vstoupil. Přivítala mě ve vysokých kozačkách. Opět byla velmi sexy. "Mohla byste mi věnovat ty dřeváčky? To víte, někdo sbírá známky a někdo dámské botky." A podal jsem ji tu růži. Byla v rozpacích. "Mám je moc ráda a nerada bych se jich zbavila.Dám vám vědět."
[block:ad=90]

Asi po půl roce mě manželka říkala, že Zuzana dělá v nějakém rádiu ředitelku pro marketing.
Jednoho dne jsem byl u kamaráda ve firmě. Někdo zaklepal na dveře a vstoupila Zuzana. Byl jsem již na odchodu, tak jsme se ve dveřích jen tak letmo pozdravili. Byla neskutečně sexy. Změnila image a moc ji to slušelo. Měla tmavý kostým s krátkou sukní, tělové punčošky a na nohou černé saténové lodičky na platformě s otevřenou špičkou a velkou látkovou květinou. Okamžitě mě napadlo, že musím zjistit, kde bydlí a ty botky získat. Její BMW se nedalo přehlédnout. Počkal jsem až pojede od kamaráda a vyrazil za ní. Dojela na kraj města k bytovkám, zaparkovala a vstoupila do domu. Ten vchod domu mě byl trochu známý. Asi před pěti lety jsem tam montoval nábytek.

Několikrát večer jsem se tam přikradl a zkoušel, je-li odemčeno. Vždy bylo vzorně zamčeno. Osud mě přál. Bývalá zákaznice z toho domu mě zavolala, že potřebuje dotáhnout panty u skříněk a že bývá doma večer, abych se stavil. Druhý den jsem vcházel do dveří toho domu a rozechvělým pocitem. Podle vizitky jsem zjistil, kde bydlí. U vchodu byly nějaké botky, ale nic moc. Zklamán jsem zazvonil u té zákaznice, která bydlela o dvě patra výš. Provedl jsem práci, vypil kávu a šel pryč. Když jsem procházel okolo bytu Zuzany, tak ve mě zatrnulo. Byly tam. S rozechvěním jsem je zvedl a začal očichávat. Byly ještě teplé a saténová látka nádherně voněla po jejích nožkách. Mazlil jsem se s nima a ani si nevšiml, že se otevřely dveře a v nich stála Zuzana. "Zase vy? Jak jste mě našel?" "No tak" rozechvělě jsem odpověděl. "Pojďte dál". "Můžete si je obout?" řekl jsem, když jsem vstoupil. "Dnes jsem sama tak snad." Měla na sobě jen dlouhé přiléhavé triko, tělové punčocháče a sametové pantoflíčky na korkovém klínku. Při obouvání druhé botky nějak zavrávorala a stoupla tenkým podpatkem na ten pantoflíček. Podpatek se zaryl do korkového klínku tak, že ho musela druhou nohou odkopnout.

To už jsem byl v tranzu. Opět jsem si klekl a se stopořeným údem čekal, co Zuzana bude dělat. Nejdřív mě na něj lehce stoupala, pak mě ho od spodu tou látkovou kytkou šimrala. Bylo to neskutečné. Pak botky odhodila do mého klínu a vykasala si triko. Nyní jsem pozoroval já jí, jak se přes ty punčochy hladí. Vzal jsem botku zasunul. Obrovský výstřik mého spermatu otvorem pro prstíky postříkal tu krásnou květinu druhé botky. Pohlédl jsem nahoru na Zuzanu. Měla napůl stažené punčocháče i kalhotky. Prsty měla vražené hluboko. Při posledním vzdechu je vyndala ven. Tvářila se velice šťastně. Oblékla se a šla se umýt. Já jsem zatím vytřel tu květinku na botce.

Když se vrátila zpět, řekla:"vezmi si ty boty, mě stejně moc nesedí a chci si koupit jiné." Poděkoval jsem a ještě se zeptal, kde skončily ty dřeváčky. "Vzala jsem si je na chalupu a tam se mě utrhl pásek. Tak skončily v krbu".
"Škoda jich" odpověděl jsem a s nově nabytým úlovkem zabouchl dveře.

PS: Ty botky na obrázku jsou pravé.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Poprvé
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
01.02.2021 | zatím žádný komentář
Herečka
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
08.12.2014 | 7
Návštěva erotického klubu
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
31.10.2013 | 12
Punčošky
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
14.03.2013 | 34
Dívka z nákupního centra
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
20.11.2012 | 22
V kině
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
13.10.2012 | 21
Pumpařka
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
31.08.2012 | 21
V nákupním centru
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
07.07.2012 | 32
Dovolená v Itálii
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
22.06.2012 | 15
Silvestr
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
01.06.2012 | 15
Spolužačka
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
25.04.2012 | 23
Vlak
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
26.03.2012 | 25
Nákup lodiček s Petrem
Obrázek uživatele ivas ivas
16.03.2016 | 12
Pumpařka
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
31.08.2012 | 21
Vánoční překvapení
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
28.01.2022 | 1
U masérky (PP...
Obrázek uživatele pavlap pavlap
16.01.2017 | 4
Spolužačka
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
25.04.2012 | 23
První líznutí 2
Obrázek uživatele Lord David Welldone Lord David Welldone
29.03.2017 | zatím žádný komentář
Korkáče
Obrázek uživatele Milujem Silonky Milujem Silonky
15.07.2012 | 18
Venkovské choutky
Obrázek uživatele šato šato
05.09.2016 | 9