Je to už niekoľko rokov, čo som v sebe objavil túžbu po krásnych sexi ženských nožičkách. Dlho som nemal priateľku takže všetko bolo iba o predstavách a nenápadnom pozorovaní dievčat a hlavne ich nožičiek počas letných mesiacov, krásne opálených a poobúvaných v lodičkách, sandálkach a žabkách od výmyslu sveta. Moja fantázia vtedy pracovala na plné obrátky, ale stále som naozaj naživo nevedel aká je chuť tých najkrajších častí ženského tela.

Potom sa mi konečne podarilo nájsť si dievča svojich snov s krásnymi nožičkami a hebkými chodidielkami, ktorá naviac veľmi rada nosila topánky na opätkoch. Bol som z nej hotový, ale veľmi som sa bál povedať jej o svojej úchylke pretože som nevedel ako zareaguje. A stratiť som ju samozrejme nechcel. Takto som dokázal vedľa nej existovať niekoľko mesiacov. Potajomky som sa ukájal pri predstave ako mám jej krásne pršteky v ústach a cmúľam ich ako cukríky.
[block:ad=89]

Až jedného dňa sa to stalo. Boli sme spolu sami doma a ona bola dosť unavená tak si ľahla a hneď nato aj zaspala. Zakryl som ju dekou a pozoroval svoju spiacu princeznu. Keď som si všimol, že jej spod deky vykúkajú nožičky, navyše bosé. Chcel som jej ich zakryť, aby jej nebolo chladno. Keď som sa k nim priblížil zacítil som krásnu vôňu, ktorá ma dostala do kolien. Môj vták začal naberať rozmery a ja som nemyslel na nič iné, len že ich chcem bozkávať. Nechcel som ju prebudiť , ale moja túžba bola väčšia. Odhodlal som sa a pobozkal jej chodidlo. Prvý krát. Tá chuť bola neopísateľná. Nič lepšie som ešte dovtedy neochutnal. Začal som jej pomaly bozkávať obe chodidlá a sledoval či sa nezobudila. Keďže spala ďalej osmelil som sa a zapojil jazyk oblizol som jej celú nôžku a to už môj vták nevydržal a ja som sa vystriekal. Pokračoval som ďalej a jemne som jej oblizoval chodidielka a začal som cmúľať pršteky. Bol som do toho úplne zažratý a zabudol som sledovať či sa neprebudila. V jednom momente nôžkou zamrvila asi som ju pošteklil a ja som zodvihol hlavu. Priateľka už nespala a pozerala na mňa upreným pohľadom. Očervenel som ako paradajka a začal sa ospravedlňovať. Ona ma však prerušila tým, že mi položila nôžku na ústa. Zobrala mi ruku a položila ju na svoje nohavičky. Boli totálne mokré. Povedala mi, že ju to veľmi vzrušuje a že mám pokračovať. Najprv nesmelo, ale postupne som odhodil zábrany a nožičky som jej krásne vylízal vybozkával a vycmúľal pršteky. Potom sme sa porozprávali a ja som jej povedal o svojej úchylke. Bol som veľmi rád, keď to prijala a odvtedy jej často pri telke masírujem a bozkávam nožičky. Skoro každý náš sex sa začína oblizovaním a bozkávaním jej nožičiek a aj pri samotnom sexe uprednostňujeme polohy, pri ktorých sa môžem venovať aj jej nožičkám. Postupne som ju naučil ako ma má dráždiť a urobiť nožičkami a keď to vedela dokonale myslel som, že je to najlepší pocit aký môžem kedy zažiť. Až do jedného večera.
[block:ad=90]

Prišiel som domov dosť unavený a po sprche som sa nemohol dočkať kedy si ľahnem do postele a vyložím nohy. Na moje príjemné prekvapenie keď som vošiel do izby na posteli ma čakala priateľka oblečená v sexi korzete s podväzkami a čiernymi pančuchami. Na nožkách mala obuté krásne topánky na ihličkovom opätku. Moja únava bola okamžite preč a ja som mal na ňu neskutočnú chuť. Strhla zo mňa župan a prežili sme úžasný sex po ktorom som ostal ležať úplne vyšťavený. To však bol len začiatok. Zaviazala mi oči a ruky mi priviazala o posteľ. Povedala mi že som určite veľmi unavený a že sa o mňa postará. Nahý a zviazaný som ležal na posteli a čakal čo sa bude diať. Ucítil som dotyk jej rúk na mojich nohách. Začala mi ich masírovať a ja som si to veľmi užíval. Postupovala od chodidiel až k stehnám a mňa to veľmi vzrušovalo. Myslel som si, že bude pokračovať až ku môjmu vztýčenému vtákovi, ale vtom prestala. Čo sa stalo potom som absolútne nečakal. Na prste na nohe som zacítil niečo vlhké. Spočiatku som netušil čo sa deje, ale keď pokračovala uvedomil som si, že mi bozkáva prsty. Bolo to niečo čo som ešte nezažil. Neopísateľný pocit. Postupne mi vybozkávala celé chodidlo a keď zapojila aj jazyk bol som siedmom nebi. Bolo to neskutočne vzrušujúce. Ľahla si tak aby mi nôžkami mohla dráždiť môj penis a začala mi cmúľať prsty na nohách. Prebehol mnou elektrizujúci pocit a do niekoľkých sekúnd som sa vystriekal. Tento zážitok bol jeden z najsilnejších v mojom živote. Odvtedy skoro každý večer zaspávame tak, že ležíme tvárami pri svojich nohách a navzájom si ich bozkávame a oblizujeme. Je to úžasné a odporúčam každému kto to ešte neskúsil.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Dějepis
Obrázek uživatele pirin pirin
10.10.2013 | 51
Šťastné zistenie
Obrázek uživatele ejakulatoris ejakulatoris
10.07.2018 | 4
Zase nová zkušenost 2
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
30.12.2018 | 3
Prichytený
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
04.12.2012 | 40
Kamarátova nevlastná...
Obrázek uživatele andrej38 andrej38
27.01.2020 | 6
Vagabund.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
01.01.2023 | 2
Môj prvý rehabilitačný...
Obrázek uživatele leroy leroy
15.04.2018 | 2
Všední den s Klárou
Obrázek uživatele capricon capricon
23.12.2014 | 9