Loni jsem byl na stomatologickém kongresu v Německu, spíš jako pozorovatel, přednášky byly v němčině a tu já moc dobře neovládám, takže jsem se dost nudil. Už na začátku jsem si ale všiml krásné Němky, která se nosila v kostýmcích a samozřejmě v nádherných silonkách. Podobně jako já, jí okukovali i ostatní kolegové a na závěrečném rautu v našem hotelu neměla o společnost a přípitky šampaňským nouzi.

Rezignoval jsem na jakoukoli možnost se k ní jen přiblížit, ale když jsem z večírku odcházel, potkali jsme se úplnou náhodou u výtahu. Byla sama a v dobré náladě, tak jsem se pokusil navázat kontakt. Měla ten večer ke kostýmku lesklé tělové silonky, nijak vlezle jsem jí polichotil, jak je nádherná a že mi pohledy na ní vždycky na kongresu zvedly náladu. Ona se zeptala, jestli bych jí chvíli nechtěl dělat společnost, ale že už se na raut vracet nebude. Souhlasil jsem a když jsme sami dva nastoupili do výtahu, hned jsme se na sebe vrhli.
[block:ad=89]

Byl jsem tak nažhavený, že ani nevím jak jsme dorazili k ní do pokoje, ale i ona už byla pořádně rozjetá, skrz kalhotky a punčocháče byla parádně vlhká. Se svlékáním jsme se nezdržovali, skočili jsme na postel, vykasal jsem jí sukni, stáhnul jsem jí silonky a tanga jen tak na půl žerdi a začal jí zezadu šukat. Koule mi brnkaly o lem punčocháčů a za chvíli už jsem stříkal, hlavně jí mezi stehna. Když si pak ty mokré silonky svlékla, pokračovali jsme dál a po dvou hodinách vyměňování si tělních tekutin usnula s krásným úsměvem na tváři. Druhý den kongres skončil, u snídaně jsme se jen těsně minuli, ale když jsem na recepci vracel klíče od pokoje, předala mi recepční balíček. V něm byly ty silonky. A lístek, že už je nestačila vyprat...

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Brigáda
Obrázek uživatele footman footman
12.05.2012 | 12
Má tajná švagrová
Obrázek uživatele rarach rarach
02.04.2012 | 8
Profesorka anglictiny
Obrázek uživatele penguin888 penguin888
15.04.2013 | 70
Filmový maratón.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
27.12.2021 | 6
Alice
Obrázek uživatele hoselover hoselover
24.03.2015 | 12
Den, který musel přijít...
Obrázek uživatele dobry_den dobry_den
31.01.2017 | 3
Nedeľnè kúpanie
Obrázek uživatele leroy leroy
01.09.2021 | zatím žádný komentář
Na koleji
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
15.06.2015 | 20