Po prvním příběhu/ povídce jsem se rozhodl napsat malé pokračování.

S Andrejkou jsme spolu zůstali, nejen z důvodu naší zamilovanosti, ale i proto, že z našich radovánek z předchozího příběhu se nám o devět měsíců později narodila dcera. Můj šéf nebyl zrovna nadšený z toho, že si bude muset hledat novou sekretářku, a já to v práci taky neměl lehké.

Když Andrejce rostlo bříško, bylo to krásný, oba jsme se na malinký těšili. V této době ještě nějaké ty hrátky probíhaly, ale po porodu pro mě nastalo hotové peklo. Všechnu svojí energii jsme věnovali naší holčičce, a Andrejka neměla na partnerské radovánky ani pomyšlení. Hrozně mi to chybělo.

Mezi tím si můj šéf našel novou sekretářku Patricii, vysokou blondýnku okolo pětadvaceti let, přišla v černé minisukni, bílé košilce, a na nožkách tělové silonky a černé páskové střevíčky na podpadku. Brzy jsme se spolu seznámili, jelikož já se ve firmě znám téměř s každým, neboť každý měl někdy nějaký problém, který jsem měl já řešit. Později jsme si s Patricii povídali, vyprávěla mi o svých vztazích, že je vdaná, ale taky jí to neklape. Povídal jsem jí o Andrejce a že se cítím v poslední době jako v celibátu a její pohled mi přišel, jako by se jí to zamlouvalo, ale jist jsem si nebyl, a nedal na sobě nic znát.

O týden později jsme měli poradu, které jsem se účastnil i já, několik mých nadřízených a samozřejmě Patricie, která si sedla k dlouhému stolu hned naproti mě. Jeden z nadřízených spustil prezentaci a povídal, já si dělal zápisky, když v tom jsem ucítil jemný pocit na mém lýtku. Koukl jsem po Patricii, která kousala propisku, šibalsky na mě koukala a svojí nožkou v silonce mi popojížděla po mojí noze skoro až k poklopci. Ztuhl jsem a málem jsem začínal přemýšlet tím dole, ale pak jsem zakýval k nesouhlasu a její nožku ze sebe odstrčil. Patricie se na mě uraženě podívala,a zbytek porady byl klid. Další týden se se mnou nebavila.

Ten den jsem došel po poradě domů, viděl jsem malou jak spí v pokojíčku v postýlce a svojí Andrejku jak spinkala na posteli v ložnici na břichu s nožkama koukajícíma přes okraj postele. Ne že bych byl nadržený z Patricie, ale chtěl jsem si po dlouhém půstu trošku ulevit. Začal jsem jí hladit nahé nožičky, jemně, abych jí neprobudil, a rozbouřily se ve mně hormony. Vytáhl jsem z kalhot svůj stojící penis a jemně přejížděl Andrejce po levém chodidle. Bylo to moc příjemné zase cítít její hebké nožky, a skoro jsem se udělal když se Andrejka začala převalovat. Rychle jsem se zapnul a přisedl k ní na postel a pozdravil. Zbytek večera jsem měl špatnou náladu. Nemluvil jsem, po chvilkách choval malou, a bezmyšlenkovitě koukal na televizi. Andrejka si toho všimla že nejsem ve svý kůži, a světe div se, přisedla ke mně na gauč a zeptala se, co se děje. Chvíli jsem přemýšlel , zda jí říct nebo neříct co se mi dnes přihodilo, ale pak jsem se rozhodl k pravdomluvnosti. Vylíčil jsem Andrejce doma vše o Patricii, byla už naštvaná když jsem jí řekl, že jsme si povídali, a když jsem jí pověděl, že mě hladila nohou pod stolem, tak vybuchla. Vyslechl jsem si několik nadávek, ale vysvětlil jsem jí, že jsem dal Patricii najevo, že nemám zájem a odstrčil ji i to, že se teď se mnou kvůli tomu nebaví.

Několik dní byla tichá domácnost, i když jsem věděl, že jsem vlastně nic zlého neudělal, Andrejka na mě byla naštvaná. Asi po pěti dnech jsme se domluvili, že pojedeme na nákupy. Pro malou si dojela babička na hlídání, tak jsem doufal, že se spolu sami nějak urovnáme. Andrejka si oblékla bílé šaty na ramínkách, na nožky lesklé silonky a černé lodičky na vysokém podpadku, namalovala se a šli jsme. Mohl jsem na ní oči nechat , jak byla krásná, a já posmutněl o to víc, protože jsem po ní hrozně toužil. V obchodním centru jsme nakoupili od věcí pro malou, přes jídlo až po nějaké oblečení pro nás. Měli jsme ještě chvíli čas, tak jsme si sedli do malé restaurace a dali si večeři. Moc jsme toho sice nenamluvili, ale mě zajímal v tu chvíli jen pohled na její nohy. Měla nožku přes nožku a houpala lodičkou na palečku. Po jídle jsme vyrazili domů. Malá už spinkala a rozloučili jsme se s babičkou. Vybalili jsme nákup a za chvíli šli spát.

Měl jsem hrozného stojáka, prostě jsem byl strašně nadržený, a vzpomněl jsem si, jak se Andrejka v koupělně svlékala z těch silonek. Počkal jsem až usne a šel jsem na věc. V předsíni z botníku jsem vzal ty lodičky co měla na sobě a zavřel jsem se v koupelně, kde byly přes koš na prádlo hozené ty silonky. Dal jsem si jednu lodičku k obličeji a druhou jsem si dráždil penis. Opět jsem se skoro udělal, když v tom se otevřely dveře a tam stála Andrejka. Hrozně jsem se lekl, koukala na mě jak smyslů zbavená, co to jako dělám. Cítil jsem se dost trapně, když na mě koukala na nahého s jejími lodičkami v rukou a stojícím ptákem. V tu chvíli jsem se ale se slzami v očích rozpovídal, že mezi námi už nic není, a jak mi chybí naše hrátky a sex. Začal jsem mluvit i o Patricii, že jsem ji odstrčil protože mám Andrejku, když v tom mě přísným hlasem zarazila ať jsem ticho a jdu do ložnice.

Silně mě povalila nahého na postel, stála nademnou a prohlížela si mě. „Ty můj chudáčku… Tak dlouho jsem ti neudělala dobře, až tě začne provokovat v práci nějaká slečinka? No jen počkej! " Svlékla si svojí noční košili, hodila mi jí na hlavu tak že jsem nic neviděl a odcházela se slovy „Ani se nehni !" Chvíli jsem čekal co se bude dít, nevěděl jsem jestli se mám bát, nebo se těšit. Během chvíle jsem ale ucítil její něžnou pusinku na své hrudi, jak mě pusinkuje a olizuje, postupovala pusinkou níž a níž a během toho povídala „ Tak s nějakou mladinkou by sis tam začal! Jen počkej! Já ti ukážu! " V tu chvíli mi ho nasála do pusinky uplně celého až po kořen až jsem se vzrušením celý zachvěl. Po chvilce přestala, zase jako by věděla že bych už byl. Během toho jsem pořád vůbec nic neviděl, což bylo ještě více vzrušující. Nevěděl jsem co bude následovat, a za chvíli jsem ucítil chlad na bříšku. Během toho, co si odběhla, tak si oblékla ty silonky a lodičky co měla venku. Jednou nohou stála na zemi, a tou druhou mě v lodičce pohladila od hrudi až k penisu, kde mě podrážkou začala mnout. „Takhle se ti to líbí zlato? Ano? To by ti ta holčička takhle krásně určitě neudělala vid?“ jen jsem vrněl na souhlas, k ničemu jinému jsem se nezmohl. Cítil jsem svůj vrchol když v tom zase přestala. „Lehni si na zem k posteli! „ Oddělal jsem si z očí její košilku a uposlechl ji. Z jedné nohy si vyzula lodičku, a začala mě hladit po penisu jen nožkou v silonce a druhou nožku v lodičce mi dala na břicho tak, že podpírala můj penis. „ Takhle se ti to líbí vid? „ a šibalsky na mě mrkla, ale to už jsem se zmítal v obrovské vlně orgasmu. Postříkal jsem jí silonky, tu lodičku a měl jsem ulepené celé břicho. Myslel jsem že je konec ale nebyl. Svlékla si ty silonky, a řekla „ Tak teď já. Chci to pusinkou. Pojd. „ začal jsem Andrejku lízat. Netrvalo to dlouho a krásně se udělala, a začala křičet že už dost, ale ja jí pořád držel a přisával se k její mušličce. „ Taky tě musím potrestat za to, jak dlouho jsi mě zanedbávala! " Za chvilku se udělala po druhé tak jsem jí nechal odpočinout. „Tak tohle ti vrátím“ řekla Andrejka a povalila mě zpátky na postel a přes hlavu mi hodila zase tu její košilku. Opět jsem nic neviděl. Jemně mi ho masírovala rukou a hned jsem byl zase v pozoru. Ucítil jsem krásné teplo. Andrejka na mě nasedla a začala kroutit boky. Přirážel jsem do rytmu, a za pár minut se rozklepala v dalším orgasmu. Už jsem taky cítil vrchol a Andrejka si ho vzala do pusinky a jazýčkem mi dráždila uzdičku. Byl jsem hned. Stříkal jsem jak malej kluk az se Andrejka i trošku zakuckala, ale nakonec to zvládla. Po té jsme v obětí usnuli.

Když jsem se ráno probudil, Andrejka už byla vzhůru, malá ještě spinkala, tak jsem šel pomoct se snídaní. Andrejka na sobě měla ještě noční košili a světe div se, nové silonky. Přišel jsem k ní zezadu a políbil na dobré ráno se slovy a rukou na jejím stehně co to jako má být. „ Abych se ti líbila přece“ a šibalsky se usmála. Posadili jsme se ke stolu ke snídani když v tom mě Andrejka chytila za ruce a začala povídat, že si to uvědomuje že jsme měli málo sexu a dostal jsem pochvalu, že jsem nepodlehl Patricii i v takové chvíli a že se vše zlepší. Kousal jsem do rohlíku a pod stolem jsem ucítil tu její nožku v silonce jak mě hladí po noze. „ Takhle ti to dělala na té poradě? " Jen jsem se ušklíbl a Andrejka pokračovala. „Ale toto ti nedělala, toto můžu jenom já" . Mrkla na mě a začala mě hladit nožkou ptáka přes trenky pod stolem, až zajela pod ně a hladila mě silonkou na penisu. Za chvíli zacukal a ja se udělal Andrejce na nožku a do trenek. „ To abys v práci neměl na jiné ani pomyšlení“ a zasmála se. No nic, umýt, převléct se a rychle do práce.
S Patricií jsme se nakonec taky usmířili, vše pochopila a teď jsme kamarádi. Jen kamarádi . Později když Andrejka nastoupila zpátky do práce, tak se s Patrícií dokonce skamarádily. Ale to už je jiný příběh.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Sekretářka mého šéfa
Obrázek uživatele Sigaran Sigaran
13.07.2019 | 3
Změna domácí
Obrázek uživatele kalanak kalanak
21.05.2013 | 25
Punčošky a Roman
Obrázek uživatele verka verka
19.06.2013 | 43
Julie
Obrázek uživatele aisen aisen
04.05.2012 | 7
Kouzelná šatna
Obrázek uživatele Pantyh0seMan Pantyh0seMan
10.07.2015 | 14
Kamarádka
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
28.02.2015 | 17
Švagrová
Obrázek uživatele adam185 adam185
06.02.2014 | 29
Moje první korki
Obrázek uživatele verka verka
03.06.2015 | 20
Pracovní choutky
Obrázek uživatele šato šato
05.08.2016 | 10