Keď som mal asi 20 rokov mal som chuť vypadnúť ďaleko od mesta kde bývam. Podarilo sa mi v danom meste nájsť prácu a čo čert nechcel bývala tam aj mamina kamarátka, ktorá mi po dohode ponúkla podnájom u nej doma. Dohodli sme sa na nejakej sume za mesiac a že pomôžem s domácimi prácami. Prvé dni boli také nesmelé , pozdravili sme sa pri príchode odchode a potom som zaliezol do izby kde som väčšinou len masturboval lebo som bol po rozchode a sex som nemal pekne dlho. Vždy keď odišla do práce a ja som bol doma som tajne vliezol do kúpelni a ovoniaval jej ponožky a spodné prádlo. Také brutálne vzrušenie som ešte nikdy nezažil. Veľmi rada nosila silonky ktoré boli pohádzané všade po byte a ja som sa nevedel sústrediť ani na rozhovor keď som to videl.

Ona bola tiež sama a zjavne brutálne nadržaná. Raz mi vbehla do kúpelni keď som sa kúpal. Prezrela sa ma a bez slova odišla. Neprešiel asi ani týždeň a keď sme si sadli k fľaši vína začali narážky či si nejdeme zatrtkať a haha chichi. Bola nesmierne príťažlivá. Čierne vlasy, nádherné ústa prsia krásne a pevné na jej vek naozaj obdivuhodné. Guľatá ritka a dokonalé chodidlá, ktoré mi nedávali spať už poriadne dlho. Keď sme dopili víno ľahol som si do obyvačky a začal pozerať film. Nesmelo prišla ku mne so slovami či si môže ľahnúť ku mne či mi to nebude vadiť. V momente mi stiahlo hrdlo jemne som sa rozklepal a keby som nemal paplón na sebe bolo by vidieť ako som stvrdol v sekunde. Kľudne - odpovedal som a vošla ku mne pod paplón a ja som šípil že toto nebude len tak. Pozerali sme film bez slova. Ja tvrdý ako skala a mozog v jednom rauši.

Vravím si nie nemôžeš je raz tak stará , pozná tvoju mamu je to vlastne cudzí človek. Na druhej strane mi penis trhal trenírky a kričal vzrušuje ťa už dlho ajtak jej ovoniavaš spodné prádlo tak ju ovoňaj celú a teraz !
Ako prebiehal môj vnútorný boj medzi tým čo by som nemal a chcel sa otočila na bok , chrbtom ku mne a jemne vzdychla. Vtedy som si prešiel rukami hlavu a asi som aj silne odfúkol čo musela počuť a došlo jej aký som vzrušený. Ako ležala chrbtom ku mne zohla nohu tak že bosou nohou mi začala hladkať penis. Už som vedel, že je zle lebo zaútočila presne na moju slabinu. Ako sa ho dotkla nohou hneď vzdychla a ja som len zahryzol do ruky. Hladkala ma hore dole a stále sa tvárila že nič a ja som mal ruky obhryzené už na kosť. Stiahol som si trenírky a dotyk jej bosej nohy ma poslal do vesmíru. Všetky moje tajné nájazdy a predstavy sa stávali skutočnosťou. A jej sa to zjavne veľmi páčilo. Rukou mi siahla na vtáka, prešla ňou vlna vzrušenia, slastne zavzdychala a pomaly ho honila.

Po chvíli mi povedala bože ten je veľký a krásny. V momente ako to povedala som asi mimovoľne povedal - a dosť ! Otočil som sa na bok , chytil jej gaťky a šmahol ruky roztrhol . Nestihla sa ani na mňa pozrieť a môj krásny diamantový penis som do nej vrazil od zadu a začal do nej prirážať ako zmyslov zbavený. Chcela sa znovu otočiť a pozrieť na mňa či to naozaj, chytil som ju za krk a hlavu vrazil do vankúšov a prirážal do nej tak silno že som mal pocit že zrútime bytovku. Orgazmus dosiahla asi za 20 sekúnd. Bolo to pudové, živočíšne a neskutočne vzrušujúce. Boli sme ako zvieratá v džungli. Mozog sa vypol a my sme len telu dávali pocítiť dotyk existencie. Len telo a život tu a teraz. Ako splnenie toho najtajnejšieho sna. Keď som sa ukľudnil a uvedomil si čo sa deje prevrátil som ju na chrbát a pozreli sme sa na seba. Pot z čela mi kvapkal na jej mušličku a ona sa len usmievala , zalizovala a hladkala si ju. Zobral som jej chodidlá do rúk a začal pomaly olizovať. Tak toto sa ti páči ? Spýtala sa ma.

Neodpovedal som, len som pokračoval v láskaní jej nôh, ktoré mi nedávali spávať už veľa dní. Zavrela oči a nechala sa rozmaznávať. Pomaly som jazykom prešiel od jej nôh k mušličke, pomalým oliznutím som ju pripravil na druhé kolo a vrazil som to do nej. Pomaly som do nej prirážal a popri tom som cmúľaľ prsty. Krútilo ju ako hada. Zvíjala sa v neuveriteľnom kolobehu orgazmov a ja som mal čo robiť aby som to vydržal ešte dlhšie. Už budem ! povedal som jej a vytiahol penis. V tom si sadla a začala mi ho fajčiť, ale takým spôsobom že sa to nedá ani opísať. To čo sa odohrávalo v jej ústach si neviem do dneska vysvetliť. Vystriekal som sa jej do úst a ona to so slasťou všetko pohltala a ešte ma chvíľu od vzrušenia fajčila. Potom skončila , pozrela sa na mňa , usmiala sa a bez slova sa zobrala a odišla do svojej izby. Bol to najneuveritelnejší zážitok v mojom živote. Ten večer som zaspal ako batoľa.... Chcete pokračovanie ?

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Kamarádka
Obrázek uživatele bloody bloody
18.02.2013 | 28
Korkáče
Obrázek uživatele Milujem Silonky Milujem Silonky
15.07.2012 | 18
Sousedky a jejich botky
Obrázek uživatele Yanus Yanus
14.01.2020 | 5
Služebka s šéfkou
Obrázek uživatele verka verka
06.04.2012 | 33
SEX na pračce (pp popáté)
Obrázek uživatele pavlap pavlap
13.01.2016 | 19
Když musíš, tak musíš
Obrázek uživatele Lord David Welldone Lord David Welldone
28.02.2020 | 3
V kanceláři I
Obrázek uživatele Pauli Pauli
28.03.2013 | 12
Po párty
Obrázek uživatele Footfetishlover84 Footfetishlover84
31.10.2016 | 5