Pátek.........
Ta akce, na kterou jsem jela, se konala v jednom táboře, v krásném údolí u řeky a tam jsem ho uviděla poprvé. Když promluvil, napadlo mě, je to Mistr slova a dokonce je panáček i vtipný, tím mě zaujal. A to jsem netušila, že to je i Mistr Kat. Nicméně, to odpoledne jsme se každý bavili po svém. Až večer, když začala hrát hudba a on provedl po parketě všechny ženy, které tam byly, přišel za mnou, jestli si půjdu zatančit, že si tam za chvíli nechal dát nějaké ty pomalejší písničky, u kterých se tančí tak nějak tělo na tělo. Mile mě tím překvapil, já souhlasila a on zas odešel. Seděla jsem u stolu a bavila se s kamarádkou, když v tom slyším hrát krásný ploužák a on za mnou stojí a ptá se, jestli jdu, že to je ta písnička.

Při tanci jsem se k němu přivinula, objala ho kolem krku a dala mu první pusu. Vzala jsem si jeho horní ret mezi ty svoje a mazlila se s ním. Ten chlap mě až neskutečně vzrušoval a tak jsem mu dala mezi líbáním do pusy prstík a když byl jím už řádně ocucanej, pomalu jsem ho vyndala a olízla jsem ho taky.V tu chvíli jsem věděla, že si chci ochutnat Kata celého, že se chci s ním mazlit, nejen přes prstíky.Viděla jsem jenom jeho a sebe, nikoho jsem nevnímala, nevěděla jsem kde jsem. Bohužel, asi po druhé písničce přišel k nám někdo, kdo chtěl se mnou tancovat a tak všechno to krásné v tu chvíli skončilo. Toho dne už jsem s Katem ani nemluvila, ani netancovala. Odešla jsem spát do chatky.
[block:ad=89]

Sobota.......
V sobotu při snídani, venku na terase, jsem ho zahlídla, ale nevšímal si mě. Tak jsem se sebrala a šla jsem k řece, lehla jsem si na deku do trávy a koukala na nebe. Bylo hezky, svítilo sluníčko, zula jsem si botasky a měla jsem naneštěstí pro mě, jen růžové ponožky a džíny. Když jsem tam ležela asi hodinu, najednou vidím, že jde někdo směrem k mé dece. Po chvíli jsem ho poznala, byl to on, Mistr Kat. Sedl si k mé hlavě a já ani nevím proč jsem se po chvilce otočila nožkami k němu a lehla si na záda tak, že jsem měla jednu nožku pokrčenou a druhou přes ní a dotýkala jsem se jeho ramena a celou dobu jsem mu svou nožkou kroužila okolo tváře. Já ani netušila, že krom toho, že je mistrem přes hrdelní právo, je to i mistr přes nožičky. Lidově řečeno, Kat je dolňák. Především jsem vůbec neměla zdání, že se dá nějak hrát s nožkami. Až za nějakou dobu mi pověděl, že měl strašnou chuť mi noženku uchopit, stáhnout z ní ponožku a celou jí zlíbat a pomazlit. Chvíli tam poseděl a zas odešel.
Ten večer jsme už byli pořád spolu, seděli jsme proti sobě a on mi hladil kotníček pod kalhotama. Nožka mi cukala vzrušením, ale to jsem ani ve své nejbujnější fantazii netušila, jak si už za pár dní bude s mými nožkami hrát. K ránu jsme se rozloučili a já dopoledne v neděli odjela. Tou dobou už mi chyběly jeho dotyky.
[block:ad=90]

Středa......
Den D. Domluvili jsme se, že se večer sejdeme a tak jsem ho kolem sedmé hodiny večerní čekala. Moc jsem se na něj těšila. Oblíkla jsem si sukýnku, tričko a tělové silonky-punčocháče. Přijel ke mně a pozval mě do útulné hospůdky, tím mě mile překvapil, že se hned na mě nevrhl. No jo, je to mistr, pomyslela jsem si. V hospůdce jsme povídali a on mi u toho hladil kolínka a občas jeho teplá dlaň zajela i o kousek výš, na stehno. Já už jsem se nemohla dočkat, až budeme spolu sami. Když jsme přišli domů, sedla jsem si do křesla, on si sedl naproti mně k mým nožkám na koberec a začal mi zouvat lodičky. Jeho jednání mě v první chvíli uvádělo do rozpaků. Jsem samozřejmě čistotná žena, ale nic naplat, celé odpoledne moje nožičky byly obuty v lodičkách. Spíš mě to ale překvapilo, protože jsem nikdy nic podobného nezažila. Nechala jsem tedy věcem volný průběh a těšila se na jeho rozmazlování a co všechno se bude dít dál. Vzal jednu mou nožku zlehka za kotník a pomalu mi zouval střevíček. Když byla moje nožka napůl venku z lodičky, druhou rukou držel botičku a líbal mi nárt. Nemohla jsem ani dýchat vzrušením. Pak mi botičku zul úplně a začal mi líbat shora prstíky. Cítila jsem na nich jeho horký dech, když si nožku přiložil k obličeji. Choval se k ní jako k peříčku, které by mohlo uletět. Nevěděla jsem, co se se mnou děje. Když vzal moje prstíky do pusy a začal je olizovat a cucat přes silonky, myslela jsem, že mu umřu. Neskutečně nádherný pocit, až jsem se rozplakala. Bylo to tak jemný, něžný, prstíky u něj v puse a na nártíku jeho ruka. Najednou se zeptal, co bych na to řekla, kdyby mi chodidla umyl svým jazykem. Jen jsem pokývala hlavou že ano, že souhlasím se vším, co dělá a chce dělat. Stěží jsem mohla vůbec promluvit. Tak mi pomalu sundal punčocháčky z jedné nožky a vzal si opatrně mé bosé, zpocené prstíky do pusy a jazykem je olizoval, cucal a vychutnával si jeden prstík za druhým. Potom chodidlo a pak i patičku. Nevynechal jediný milimetr. Pak si nožku přiložil k obličeji a jenom nasával její vůni. Za chvíli si položil na svou tvář i tu druhou nožku, která ještě byla oblečená do silonek a bylo to. Jako by mě chtěl celou vdechnout. Dala jsem mu paty, kotníčky, prstíky i nárty na mazlení a sama šílela a vzdychala slastí a to tak, až mě přivedl k orgasmu, jenom tím jak si s nimi hrál. Moje nožičky ho milují.

Tak to je on, můj Kaťáček, Mistr Kat, král všech samců.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Moja skúsenosť z...
Obrázek uživatele Tester Tester
13.02.2013 | 18
Verunčino dobrodružství...
Obrázek uživatele Tester Tester
29.01.2013 | 23
Pomocný režisér
Obrázek uživatele PITRS PITRS
15.08.2012 | 16
Divadlo
Obrázek uživatele Kapo Kapo
04.02.2012 | 11
Mamina kamarátka
Obrázek uživatele sejtn sejtn
30.03.2022 | 5
Přerod punčoch na...
Obrázek uživatele Juhas200 Juhas200
01.09.2013 | 16
Cesta vlakom
Obrázek uživatele footman footman
19.05.2012 | 5
Staršia sestra
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
03.05.2012 | 18