Bylo to takhle na konci léta, začínal podzim a já jsem se pro nepřízeň počasí uchýlil do jednoho baru. Bylo tam prázdno, jen v rohu seděl starší pár u vína. Za barem čistí barmanka nějaké sklenice bílou utěrkou. Vypadá znuděně, jen letmo se na mne podívala a dál se věnovala pucování skleničky. Sedl jsem si na bar, dal si whisku a zkoušel zaplést rozhovor. Byla moc hezká. Dlouhé černé vlasy, bílé triko, jeansy a černé kozačky. Prohodili jsme pár slov, ale dost mi dávala najevo, že jí vůbec nezajímám. Dal jsem si ještě jednou pití a pohledem sjížděl k jejím nohám.

Představoval jsem si, jak by bylo krásné u nich ležet. Když jsem dopil, zaplatil jsem a odešel. V hlavě se mi ale doma pořád honily myšlenky na onu barmanku, která mne svým chladným postojem doháněla k šílenství. Ledová královna. Nevydržel jsem a po čase opět zavítal do onoho baru. Pak znovu a znovu. Asi při páté návštěvě jsem trošku podcenil vliv alkoholu, víc toho vypil a přestal jsem být stydlivý. Byli jsme v tom malém baru sami, tak mne ostych přešel úplně a po pár zdvořilostních frázích jí řekl, že má krásné boty. Ona odvětila, že také stály spoustu peněz, ale že mají velmi zvláštní strukturu a špatně se čistí. Navrhl jsem jí, že bych jí je klidně vyčistil. Usmála se, řekla že to asi ne a poodešla stranou. "No opravdu" odvětil jsem a stydlivost ze mne naprosto spadla. "Chcete mi snad říct, že po kapsách nosíte kartáč a krém na boty?" opáčila ona, sedla si na židli co měla za barem a hodila si nohu přes nohu. "Jazykem!" vylétlo ze mně, než jsem to stačl jakkoli promyslet. Zarazil jsem se, protože jsem si uvědomil, že jsem asi přestřelil. Dlouze se na mne zahleděla a pak se zeptala, co že vidím na tom, lízat jí boty? Byl jsem v tu chvíli červený až na zadku, oči jsem měl sklopené a připadal jsem si jako školák, kterého paní učitelka nachytala jak se kouká holkám pod sukně. Nezmohl jsem se na žádnou odpověď, byl jsem ticho a usilovně přemýšlel jak ustát trapnou situaci. Já jsem Andrea, prořízla barmanka svým hlasem trapné ticho a podávala mi přes bar ruku. Petr, pronesl jsem, podal jí ruku a zahleděl se do jejích krásných očí. Byla úžasná, vyvedla mne z téhle situace tím, že se začala bavit o běžných věcech, počasí, tomu jak do tohoto baru moc lidí nechodí i o tom, že už je tady tak často, že se sem za chvíli odstěhuje. Povídali jsme si asi tři hodiny o všem možném i nemožném, hodně se nasmáli a Andrea mi už vůbec nepřipadala tak nepřístupná jako ze začátku. Spíš naopak, byla to milá holka, která po rozchodu bydlela v malém bytě na sídlišti. Uplynul týden, začali jsme se víc vídat a asi po čtrnácti dnech jsme spolu začali chodit. Andrea byla pohodová holka, která brala život tak jak jde a už vůbec mi nepřipomínala tu ledovou královnu, kterou byla na počátku. Začali jsme spolu spát a já jsem plně propadl svojí posedlostí po jejích nohách.

Brala to, nechala si nohy líbat, občas si vzala botky na podpatku a přejížděla mi jimi po těle. Zbožňoval jsem to. Asi po půl roce vztahu mi sdělila, že by ráda uspořádala doma takovou menší párty a jestli jí pomohu s přípravami. Souhlasil jsem, nakoupili jsme spoutu alkoholu, jídla a různých pochutin. Andrea mi řekla, že by byla ráda, kdybych se párty zúčastnil také, protože by mne ráda představila kamarádkám, které mne zatím prý znají jen z vyprávění. Souhlasil jsem. Nadešel onen večer a Andreiny kamarádky se začaly scházet. Byly to ženy ve věku 30 - 40 let, všechny velmi milé a hezky oblečené. Jedna z nich se odpoledne omluvila, že nemůže přijít, tan nakonec dorazily jen čtyři dámy. Sedli jsme si v obýváku, jedlo se, pilo, povídali jsme si a smáli se.
S množstvím vypitého alkoholu rostla zábava a odvázanost dam. Nejen jejich, ale i Andrejky. Na otázku, jak jsme se vůbec seznámili, zcela otevřeně odpověděla: "No, Petr za mnou přišel jednou takhle do baru a řekl mi, že by mi chtěl lízat boty". Nastalo hrobové ticho a potom dámy vyprskly skoro najednou smíchy. Jedna z žen, která se jmenovala Dana poznamenala, že kdyby jí tohle někdo řekl, neváhala by ani minutu. Začal jsem se opět trochu červenat a chtěl jsem odvést řeč od tématu, když v tom mne Andrea zmrazila. Zvedla se z křesla, postavila se přede mně a zavelela "Tak dělej!". Stála tam jak bohyně a z očí jí šlehaly plamínky. Klekni si!, řekla. Byl jsem tak v šoku, že jsem to udělal a vzhlížel k Andree. Ta poodešla, vzala ze skříně kabelku, odcvakla z ní řemínek a udělala na něm oko. To mi přetáhla přes hlavu a tak mně měla jako na vodítku. Klečel jsem tam před ní u jejích nohou a ostatní ženy na mne koukaly, co se bude dít. Andrea se otočila na své kamarádky a řekla: "Tak si tady dneska Péťu pěkně zotročíme, co vy na to?" a začala se smát. Alkoholu měly všechny vypito spoustu, takže zábrany rozhodně neměly. Andrea se naklonila ke mne a sykla mi z blízka do obličeje: "Teď nás budeš poslouchat, nebo uvidíš". Vůbec jsem nechápal co se děje. Nastavila mi nohu k políbení, ale já to nepochopil. Než jsem se rozkoukal, volným koncem řemínku mého provizorního vodítka jsem schytal několik švihanců po celém těle. Všechny se tomu smály a Dana začala volat ať se svlíknu do naha. Nechtělo se mi, tak ze mě Andrea začala rvát triko. Nechtěl jsem se nechat, tak zavolala na sedící kamarádky, aby jí pomohly. Vrhly se na mne jako roj. Alkohol a pocit beztresnosti udělali své. Rvaly ze mně oblečení, kopaly do mně a fackovaly. Zůstal jsem nahý na zemi, kolem mně rozházené oblečení a na jejích tvářích smích. Ležel jsem na zemi u jejích nohou. Dana mi dala před obličej nohu a řekla: "Víš co máš dělat? Nebo ti rozkopu koule!!!" Začaly se tomu opět všechny hrozně smát. Začal jsem mít strach tak jsem jí poslušně začal lízat nohu. Všechny včetně Andrey se mi začaly smát, jak mi to chutná, že jsem prase, jejich prase a jako k praseti se ke mně budou chovat. Další z žen, která se jmenovala Helena si svlékla silonky a narvala mi je do pusy. Že prý budu její automatická pračka a silonky jí vyperu, protože jsou z kozaček pořádně zapocené. Program začal tak, že mi dala facku a já musel začít silonky v puse žmoulat. Byl jsem ale pomalý, takže jsem dostal ještě několik facek a musel zrychlovat či zpomalovat. Klačel jsem nahý před Helenou, vzhlížel k ní a v hubě měl její propocené silonky, které chutaly po jejím potu i kůži z bot. Dana mne obešla ze zadu a chytla mne zezadu za ptáka. "Holkýýý, jemu stojííí!!! Tomu praseti se to líbí!!!" Začaly se hrozně smát a chtěly abych začal chrochtat jako prase.

Se silonkama v puse to ale nešlo, tak mne začaly kopat po celém těle. Hlavně se snažily se trefit do koulí, což se jim několikrát povedlo. "Chrochtej prase!" křičely a dupaly po mně. Když se uklidnily, bylo mi sděleno, že je musím oslovovat Paní. Přikývl jsem na znamení souhlasu. Paní Helena mi nařídila, abych si před ní klekl a dál pokračoval v praní jejích silonek. Stoupla si přede mne a dala mi opět facku. Už jsem věděl co mám dělat a začal jsem v puse silonky cumlat. Chvíli na mne všechny moje nynější Paní koukaly, smály se a různými poznámkami mně ponižovaly. Pak Paní Dana řekla, že má nápad jak ukončit prací program a odešla do chodby. Zde se obula a přišla zpátky do obýváku. Obešla mně zezadu a nakopla nožkou obutou ve špičaté kozačce do koulí. Bolestí jsem se zhroutil na zem. Paní Helena mi ale přikázala, abys se postavil zpět na všechny čtyři, což jsem udělal. Musel jsem otevřít pusu a Paní Helena mi z pusy vytáhla svoje silonky. "Otevři pořádně hubu, víc, víc§" Měl jsem pusu otevřenou jak jen to šlo, ale Paní Helena nebyla spokojená. Řekla mi, že mám malou hubu a že mi jí trochu roztáhne. Dámy mě chytily za hlavu a Paní Helena mi do huby narvala svojí nohu. Myslel jsem, že mi pusa praskne. Začala mi v puse nohou kroutit a já se začal dávit. Cítil jsem její prsty až v krku. Hrozně se tomu smála a povzbuzovala mě - "Táák prase, ukaž jak máš rád svojí paničku" a plivala mi u toho do obličeje. Klečel jsem tam uprostřed obýváku na zemi, v puse nohu Paní Heleny a Paní Andrea mně držela za vlasy, abych neuhýbal.

Nevím jak dlouho to trvalo. Holky se mezi tím usadily zpět na sedačku vedle Paní Heleny. Ta mi pak vyndala nohu z pusy a smála se tomu, jak mi tečou s očí slzy. "Poděkuj prase!" Rychle jse jí padl k nohám a začal vděčně líbat její druhou nohu. Chtěl jsem se jim všem zavděčit, aby už mě nebily. Všechno mě bolelo a nechtěl jsem dál schytávat další švihance, facky a kopance. Přistihl jsem se, jak se snažím co nejvíc ponížit, aby byly spokojené. Z přemítaní mne vytrhl hlas. Byla to Paní Andrea, stála předemnou v kozačkách, co měla, když jsem se seznámili. Chvilku na mne koukala a pak povídá "Tak otroku, lízej mi boty, když sis to tak přál". Neváhal jsem ani chvilku. Začal jsem se před ní plazit a lízat jí boty. Lízal jsem tak servilně, že jsem chvílemi lízal i podlahu u okrajů jejích podrážek. Děvčata se bavila a se smíchem mě povzbuzovala. Asi po půl hodině byla Paní Andrea spokojená. Boty se leskly jako nové a byly celé mokré. Paní Andrea si sedla na gauč, sundala si boty a hodila je po mně. "Uklidit! Hubou!. Vzal jsem boty do pusy a po čtyřech je odnesl do botníku na chodbě. Všechny holky za mno běžely a se smíchem mě povzbuzovaly kopanci. Když jsem se vrátil, musel jsem za to všem poděkovat lízním a líbáním jejích nohou. Paní Dana vzala ze stolu chlebíček hodila ho na zem a rozšlapala ho. "Žer prase" poručila a tak jsem jí chlebíček napřed slízal z její nohy a pak i z podlahy. Kosek másla z chlebíčku jí ale zůstal mezi prsty u nohou a jí si toho nevšiml. Hrozně na mě křičela, že jse špatný otrok. Styděl jsem se a rychle jse jí nohu olízal do naprosté čistoty.

To Paní Daně ale nestačilo a řekla, že mě musí potrestat. Musel jse si stoupnout do pozoru a pohonit si hopřed ní, aby mi stál. Pak mi Paní Dana sundala řemínek co jsem měl kolem krku a sešvihala mi s ním ptáka. Bolestí jsem se skoro rozbrečel. Na Paní Daně bylo vidět, že si to opravdu užívá a nepromarní žádnou příležitost mě ponížit a způsobit mi bolest. Když mi dobičovala můj penis, sedla si zpátky na gauč a hladila se mezi nohma. Byla pořádně vzrušená. Užívala si to dostatečně. Paní Lenka, která se doteď krom pár facek a plivanců moc neprojevovala, chtěla, abych jí vylizoval místo mezi prsty na nohách. Asi si na mytí nohou moc nepotrpěla a tak tam měla nános potu. Trvalo mi dost dlouho, než jsem jí to všechno slízal tak, že byla spokojená. Nakonec si ještě nechala zubama seškrábat ztvrdlou kůži na patách. Ne vše jsem spolykal, kousek ztvrdlé kůže mi upadlo na zem. To neuniklo bystrým očím Paní Andrey, která mne ihned sešvihala za to, že jí doma dělám bordel. Když se unavila, přestala mě švihat a zůstala sedět v křesla. Leže jsem na podlaze, tělo samý švihanec a těžce jsem oddychoval. Paní Andrea si na mně chvilku položila nohy a já slyšel, jak se dámy mezi sebou baví, že to byl krásný večírek a určitě si to budou muset zopakovat. Asi se jim líbilo se mnou takhle zacházet. Paní Andrea se pak zeptala přítomných dam jak se mnou byly spokojené. Až na malé nedostatky všechny spokojené byly, takže se závěr večera už obešel bez kopanců do mých koulí a facek, které všechny dámy rády rozdávaly a působilo jim nesmírné pobavení, jak po přídělu vždy zůstanu ležet na zemi. Ležel jsem u nohou své Paní, když v tom mne kopla do tváře a povídá. "Dobře si nám dnes sloužil, tak teď ti dovolíme, aby sis taky užil. Klekni si na čtyři, cucej mi palec u nohy a u toho si ho smíš před námi vyhonit na podlahu". Byl jsem šťastný, že mohu udělat něco pro svojí Paní.

Otveřel jsem pusu a Paní Andrea mi do ni vsunula svůj palec u nohy. Začal jsem ho sát, cumla a kouřit a přitom jsem si ho začal honit. Situace mě natolik vzrušovala, že jsem za chvíli ucítil tlak. To Paní Andrea poznala, vytáhla mi svůj palec z pusy a poručila, aby se udělal o její nohu jako pejsek. Začal jsem se třít o její hohu a přirážet jako pes. netrvalo dlouho a proud spermatu ze mě začla stříkat na podlahu k nohám mé Paní. Miloval jsem jí. Paní mne podrbala za uchem a poprvé za dlouhou dobu se na mně usmála. "Ať to slíže ze země", vykřikla Paní Dana. Paní Andrea mi dala nohu na hlavu a zatlačila mi jí ke kaluži spermatu nas zemi. Vše jsem slízal z podlahy, aby byla má Paní spokojená. Všechny dámy se pomalu začaly zvedat a měly se k odchodu. V chodbě se obuly a já musel všem olízat boty. Poděkovaly kopanci a plivanci. Plivance pak botami rozmazaly po podlaze a já musel vše slízat do čista. Jak jsem se tam tak před nimi plazil nahý po zemi, vyslechl jsem si spoustu posměšků a narážek. Hlavně dámy urážely můj penis a přišlapávaly ho botami k dlažbě. Líbilo se jim, jak kňučím bolestí. Když jsem to vše uklidil, začaly odcházet. Paní Dana se ještě narychlo domluvila s Paní Andreou, že má příští týden narozeniny, plánuje narozeninovou oslavu a že by si mě ráda půjčila pro obsluhu přítomných dam. O tom jak jsem sloužil dámám na narozeninové oslavě a jaké všechny věci jsem musel plnit pro jejich pobavení zase ale až příště...

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Prichytený
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
04.12.2012 | 40
Jak jsem se stal holkou
Obrázek uživatele Ruten Ruten
21.03.2012 | 15
Návštěva restaurace I. (...
Obrázek uživatele pavlap pavlap
11.07.2016 | 5
Na brigáde 5.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
19.10.2022 | zatím žádný komentář
Svázané ruce punčoškou (...
Obrázek uživatele pavlap pavlap
08.03.2016 | 15
Hrátky na chalupě 2/3
Obrázek uživatele pave pave
04.02.2012 | 10
Rande s foot fetišistou
Obrázek uživatele Aniv Aniv
09.01.2018 | 7
Moja skúsenosť z...
Obrázek uživatele Tester Tester
13.02.2013 | 18