Psal se rok 1968 a já jsem končil základní školu. V té době se nosily téměř výhradně kratší sukně, pod kterými se skrývaly podvazky a punčochy.Konce punčoch nebylo problém vidět třeba na schodech, což byla naše oblíbená zábava.Holky tehdy při sezení jasně věděly jak daleko od sebe roztáhnout nohy, aby bylo dostatečně vidět aby nás to rajcovalo. Měli jsme češtinářku. Tak kolem 30tky. Vždy si sedla před nás a měla krátkou sukni. Pod ní nosila takové světlounce hnědé punčochy taková tělová barva. Punčochy měly krátký lem a ve spojení s hodně krátkými a hodně napnutými podvazky nechávala nás to prohlížet. Asi jí to vzrušovalo. Ale nám, puberťákům se jaksi najednou zmešily kalhoty. Dodnes ten obraz mám před sebou a škoda, že tehdejší technika nebyla na té výši,aby se ten obrázek zachoval. Pak na střední škole v roce 1968 na podzim se zase snažily spolužačky.
[block:ad=89]

Ve frontě na jídlo jsme jim koukali zrcátkem nenápadně pod sukně. Také toho bylo vidět dost.Čím kratší sukně, tím kratší podvazky a delší punčochy,jejichž konce holky měly až u kalhotek a tím větší požitek z koukání.
No a pak přišel rok 1971 a jako když utne. Všechny mladé holky začaly nosit nevzhledné krepsilonové punčocháče, které tedy byly všechno možné, jen ne sexy. Ještě několik let dospělejší ženy podvazky nosily.
Jestli to bylo na nátlak jejich sexuálních partnerů, či kvůli ceně skutečně nevím. Řekl bych spíše to první.
Protože sposta chlapů se těžko smiřovalo z punčocháči. Kdosi trefně na některém fóru o punčochách
prohlásil (a to se mi fakt líbilo), že žena v punčocháčích mu připomíná "špatně maskovaného bankovního lupiče"
No tak jsem se s Vámi podělil o své pocity z mládí pokud se týká punčoch.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Na zastávce
Obrázek uživatele footsniffer86 footsniffer86
22.02.2015 | 16
Spolužačka
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
25.04.2012 | 23
První líznutí 4
Obrázek uživatele Lord David Welldone Lord David Welldone
10.11.2017 | zatím žádný komentář
Matka mojej expartnerky
Obrázek uživatele pantyhoser pantyhoser
03.05.2013 | 17
Pracovní choutky
Obrázek uživatele šato šato
05.08.2016 | 10
Všudypřítomné choutky
Obrázek uživatele šato šato
20.09.2016 | 4
Prichytený II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
31.05.2021 | zatím žádný komentář
Poprvé (PP potřetí)
Obrázek uživatele pavlap pavlap
25.11.2015 | 14