Pracujem v jednej nemenovanej fabrike ako vodič VZV a keďže je to fabrika väčšia, tak tam robí aj dosť pekných žien. Mladé, staršie či milfky... nazvite si to ako chcete a teda je načo pozerať. Hlavne, ženské z kancelárie, milujem office handry, kostýmčeky, sukničky a jasné, že pančušky... silonky na ženách ma priťahujú už od pubertálnych čias. Jedného dňa k nám nastúpila nová disponentka, disponenti majú na starosti komunikáciu so zákazníkmi, s výrobou a samozrejme aj s nami aby bol tovar včas odoslaný k zákazníkovi. No a tá naša nová disponentka mi úplne pomotala hlavu, hneď od prvého dňa čo nastúpila do práce. Prišiel nám ju predstaviť náš vedúci aby sa s nami zoznámila a prezrela si skladové priestory.

Krásna mladá baba, čierne dlhé vlasy, krásne veľké očiská, napasované ružové tričko, pod ktorým sa tvarovali krásne kozy.... ani malé, ani veľké ale také akurát. Mala na sebe obtiahnuté push up rifle, ktoré jej perfektne tvarovali jej krásnu riťku. No a jasné aby som nezabudol, tak mala obuté čierne lodičky a na nôžkach mala oblečené silonky alebo skôr silonkové ponožky telovej farby, keďže bolo príjemne teplo. No čo vám poviem.... neskutočne krásna baba a ako som si ju premeriaval od hlavy po päty, tak som medzi nohami zacítil riadny tlak. Už vtedy som si pomyslel, že paráda, radosť chodiť do práce, keď denno-denne komunikujete s babou takéhoto kalibru. Dni ubiehali a ona chodila do roboty vždy super oblečená, či už v obtiahnutých rifliach, legínach, sukničke, cez leto v krátkych šortkách, nazuté sexy sandále, balerínky či lodičky... ale hlavne rada nosila silonky. Vždy keď som si myslel, že ma nevidí, tak som po nej čumel a... najmä na nôžky. Mal som jej plnú hlavu a začal som si uvedomovať, že k nej cítim aj čosi viac ako len to, že som bol z nej neskutočne nadržaný... ale uvedomoval som si aj to, že taká ženská ako ona, je určite aj zadaná.

Začal som si teda o nej zisťovať čo a ako sa veci majú a jeden jej známy mi povedal, že má frajera, tak som to nechal tak. Nebudem predsa riskovať nepríjemnosti, nikto predsa nemá rád ak mu niekto lezie do kapusty. Tak dni zase ubiehali, prešlo niekoľko mesiacov a ja som spozoroval, že moja tajná láska začala po mne pokukovať... úsmevy, pohľady... a ja som šalel ako pubertiak.... až jedného dňa, keď sme mali v práci na konci mesiaca pravidelnú uzávierku, som ostal posledný v robote na sklade a chystal som si materiál, aby som na druhý deň toho nemal veľa. Teda aspoň som si myslel, že som posledný... v tom začujem jej krásny štebotavý hlások, že čo tu ešte robím, že bol hrozný deň a mal som byť už doma a pekne odpočívať. Tak som jej povedal, že si len chystám nejaké tie veci na druhý deň a tak.... ale, že si môžem dať pauzu na kávu, že ak chce tak spravím aj jej, ona súhlasila, tak som spravil kávičku a sadli si oproti sebe.

Ako sme sa rozprávali, tak ona sa usmievala, nôžku mala preloženú cez druhú, všimol som si, že mala pod riflami silonky a na prstíkoch sa jej pokyvovala balerínka. Zas mi stvrdol vták a bol som celý bez seba. To už som nevydržal a nejak spontánne som prišiel k nej a pobozkal som ju na líce, ona sa neodtiahla, tak som jej dal pusu na ústa a začali sa bozkávať. Cítil som jej krásnu vôňu skombinovanú jemným parfumom, jej vlasy... bol som v siedmom nebi. Potom som jej zašepkal, že tu nie sme v bezpečí a z výroby sem môže hocikto prísť, tak sme sa presunuli na šatňu, kam už nikto nemal šancu prísť. A tam to začalo... vrhli sme sa na seba ako hladné supy, rukou mi stláčala vtáka a ten pocit, že som ju mal vyzlečenú a mala na sebe iba pančušky, nohavičky a podprdu, tak som sa hneď aj urobil... ale to nevadilo, lebo za chvíľku som bol pripravený znova, ako mi ho znova pohonkávala a masírovala, tak som si ju opatrne položil na lavičku a s nôžkou mi začala masírovať vtáka, to som sa už urobil druhý krát, ale ani to nevadilo... po chvíli som bol pripravený znova a konečne došlo aj k milovaniu, kundičku mala krásne hebkú a úzku, ako som do nej vnikal tak som jej bozkával nôžky a bol som zase ako v siedmom nebi.

Tieto naše tajné stretká sa ešte niekoľko krát zopakovali a prerástli do oficiálneho vzťahu a ako som sa neskôr dozvedel, tak predo mnou bola skoro rok sama a nemala nikoho. Ten môj známy ma naschvál oklamal, lebo si robil na ňu zrejme zálusk... Ale nanešťastie náš vzťah sa po niečo vyše 2 rokoch rozpadol a odišla pracovať niekam inam.... prečo o tom píšem? Lebo na niečo tak intenzívne čo som s ňou zažil, v živote nezabudnem....

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Moje silonkové poprvé
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
26.11.2014 | 21
S kolegou, poprvé
Obrázek uživatele fytb03 fytb03
26.10.2017 | 8
Autoservis III
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
29.10.2021 | 1
Sousedka
Obrázek uživatele penguin888 penguin888
12.05.2013 | 61
Fotograf
Obrázek uživatele Tester Tester
27.03.2012 | 8
Keď je realita lepšia...
Obrázek uživatele LongDark LongDark
09.05.2022 | 1
Popelka a malér
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
25.05.2020 | 1
Zuzana
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
07.10.2012 | 28